Atribuită Cumpărare directă

Masca CPAP cu conectare directa la sursa de oxigen O2MAX

Număr anunț
DA33459740
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.850 RON
Valoare atribuită
11.850 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.850 RON

din 11.850 RON estimat