Atribuită Cumpărare directă

CEL MAI MIC PRET -Hartie EKG Electrocardiograf Schiller AT2 – TOP 215 COLI, NU 100 !!! OFERTA LUNII

Număr anunț
DA33459776
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,50 RON
Valoare atribuită
433,50 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,50 RON

din 433,50 RON estimat