Atribuită Cumpărare directă

Memory memorii memorie stick flash 64GB 64 GB USB 3.0 B4U

Număr anunț
DA33460014
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,80 RON
Valoare atribuită
228,80 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,80 RON

din 228,80 RON estimat