Atribuită
Cumpărare directă
Execuție lucrări de „ Amenajare parcare în orașul Pătârlagele pe DC60, în zona Casa Praznicală ”
- Număr anunț
- DA33460528
- Autoritate contractantă
- ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
- Furnizor / câștigător
- VLAD INVEST SRL (CUI 9003558)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.144,04 RON
- Valoare atribuită
- 70.144,04 RON
- Data publicării
- 14.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.