Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE INCLOCUIRE PARBARIZ MERCEDES -BENZ

Număr anunț
DA33460728
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
50113100-1 · Servicii de reparare a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.923,36 RON
Valoare atribuită
7.923,36 RON
Data publicării
14.06.2023 00:00
Data finalizării
15.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.923,36 RON

din 7.923,36 RON estimat