Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicina muncii pt personal medico-sanitar si auxiliar sanitar
- Număr anunț
- DA33460952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 15255428)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.339 RON
- Valoare atribuită
- 10.339 RON
- Data publicării
- 14.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.