Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari de Constructie cladire corp anexa Camin Teleac
- Număr anunț
- DA33460956
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- BRICO FRUCT SRL (CUI 26112954)
- Cod CPV
- 45262000-1 · Lucrari speciale de constructii, altele decat lucrarile de acoperire (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317.624,71 RON
- Valoare atribuită
- 317.624,71 RON
- Data publicării
- 14.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.