Atribuită Cumpărare directă

Formvar solution ~1% in 1,2-dichloroethane, for microscopy - 1FL

Număr anunț
DA33461550
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24327400-6 · Produse pe baza de rasina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,25 RON
Valoare atribuită
203,25 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,25 RON

din 203,25 RON estimat