Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb - echipament banderolat MABAS

Număr anunț
DA33462301
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
SALIS TERRA SERVICE SRL (CUI 14974018)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.271,25 RON
Valoare atribuită
1.271,25 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.271,25 RON

din 1.271,25 RON estimat