Atribuită Cumpărare directă

Pachet birotica

Număr anunț
DA33464966
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,53 RON
Valoare atribuită
690,53 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,53 RON

din 690,53 RON estimat