Atribuită Cumpărare directă

Reparatie hidroizolatie/Sistem scurgeri pluviale-Uzina Mihai Viteazu - Sala pompelor/Pavilion Admini

Număr anunț
DA33466150
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
DUCSTAR COMIMPEX SRL (CUI 5978584)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.625 RON
Valoare atribuită
68.625 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.625 RON

din 68.625 RON estimat