Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii, extinderi si reabilitari cladiri

Număr anunț
DA33466891
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Furnizor / câștigător
ADELDUMKARPA SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44968565)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822.296,06 RON
Valoare atribuită
822.296,06 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822.296,06 RON

din 822.296,06 RON estimat