Atribuită Cumpărare directă

CLUBUL SPORTIV SCOLAR TARGU NEAMT - alimente saptamana 12-16.06.2023

Număr anunț
DA33467243
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Tg.Neamt (CUI 2614287)
Furnizor / câștigător
ELLMAR COM SRL (CUI 4499001)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,60 RON
Valoare atribuită
145,60 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,60 RON

din 145,60 RON estimat