Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare produse din carne pentru CSEIR
- Număr anunț
- DA33468193
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3896631)
- Furnizor / câștigător
- THEBA COMP SRL (CUI 15973037)
- Cod CPV
- 15131130-5 · Carnati (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.254,94 RON
- Valoare atribuită
- 7.254,94 RON
- Data publicării
- 15.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.