Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii drumuri pietruite - str.Telecabinei

Număr anunț
DA33469106
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
AMERA CONSTRUCT SRL (CUI 21521788)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.549,53 RON
Valoare atribuită
2.549,53 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.549,53 RON

din 2.549,53 RON estimat