Atribuită Cumpărare directă

materiale de constructii, materiale instalatii electrice, materiale instalaţii sanitare

Număr anunț
DA33469610
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.884,43 RON
Valoare atribuită
6.884,43 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.884,43 RON

din 6.884,43 RON estimat