Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare si masa - sectia fotbal tenis

Număr anunț
DA33470123
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI 2528313)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.174,31 RON
Valoare atribuită
5.174,31 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.174,31 RON

din 5.174,31 RON estimat