Atribuită Cumpărare directă

SGA AB Beton gata de turnare pt Miraslau si Cricau

Număr anunț
DA33470219
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
RAPID BETON S.R.L. (CUI 25004504)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.300 RON
Valoare atribuită
27.300 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.300 RON

din 27.300 RON estimat