Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC - LUCRARI CURENTE SPATII VERZI

Număr anunț
DA33470329
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,90 RON
Valoare atribuită
225,90 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,90 RON

din 225,90 RON estimat