Atribuită Cumpărare directă

OFERTA RCA COMUNA MARGINENI

Număr anunț
DA33470333
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,23 RON
Valoare atribuită
720,23 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,23 RON

din 720,23 RON estimat