Atribuită Cumpărare directă

MĂNUȘI NITRIL NEPUDRATE ,NESTERILE, MARIMILE S și L- CUTIE X 100 BUC

Număr anunț
DA33470565
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
35113410-6 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor biologici si chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636,48 RON
Valoare atribuită
636,48 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

636,48 RON

din 636,48 RON estimat