Atribuită Cumpărare directă

Servicii de ridicare, transport, descărcare si depozitare auto abandonate

Număr anunț
DA33470758
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
Furnizor / câștigător
PORTAL ALOTRACTĂRI.RO SRL (CUI 37375239)
Cod CPV
50118110-9 · Servicii de remorcare a vehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.000 RON

din 150.000 RON estimat