Atribuită Cumpărare directă

W2031A W2032A W2033A 415A (2100PAG) CYAN MAGENTA YELLOW CARTUS TONER ORIGINAL HP M470 M479 M454

Număr anunț
DA33470833
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371,06 RON
Valoare atribuită
1.371,06 RON
Data publicării
15.06.2023 00:00
Data finalizării
16.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.371,06 RON

din 1.371,06 RON estimat