Atribuită
Cumpărare directă
MLT-D116S MLTD116S CARTUS TONER (1200 PAG) ORIGINAL SAMSUNG SL-M 2620 SL-M 2675 SL-M 2875
- Număr anunț
- DA33470857
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,86 RON
- Valoare atribuită
- 335,86 RON
- Data publicării
- 15.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.