Atribuită Cumpărare directă

Achiziţia a 48 anvelope de vară, pentru parcul auto al M.A.D.R., cu montajul inclus.

Număr anunț
DA33472214
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI 17031494)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.929,28 RON
Valoare atribuită
12.929,28 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.929,28 RON

din 12.929,28 RON estimat