Atribuită Cumpărare directă

Rotate-basic 32GB USB flash drive și PIX PENTRU ECRAN TOUCH SCREEN

Număr anunț
DA33473859
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TOP SERV R-98 SRL (CUI 11052943)
Cod CPV
30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,76 RON
Valoare atribuită
1.158,76 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,76 RON

din 1.158,76 RON estimat