Atribuită
Cumpărare directă
COSITOARE UMAR MOTOR TERMIC FS120 2T AMESTEC AX-M10X1.0LH 1.8CP-1.3KW STIHL
- Număr anunț
- DA33475002
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda (CUI 43773476)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.200,70 RON
- Data publicării
- 16.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.