Atribuită Cumpărare directă

Reamenajare strada Bisericii

Număr anunț
DA33475711
Autoritate contractantă
COMUNA STREMT (CUI 4562184)
Furnizor / câștigător
PRACTIC AMODOR SRL (CUI 34343313)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.115 RON
Valoare atribuită
43.115 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.115 RON

din 43.115 RON estimat