Atribuită Cumpărare directă

Manometru joasa presiune - Pompa MPH 230 AN Eurofire IVECO MAGIRUS 500274294

Număr anunț
DA33475734
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.333,80 RON
Valoare atribuită
17.333,80 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.333,80 RON

din 17.333,80 RON estimat