Atribuită Cumpărare directă

REPARARE IMPRIMANTA LASER XEROX 3250

Număr anunț
DA33476274
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
CIVIC SERVICE IT S.R.L. (CUI 18595386)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat