Atribuită Cumpărare directă

CAP BARA CU PIULITA PT.BRAT SUSTINERE BOGHIU SASIU COD COARM CAP M38X1.5

Număr anunț
DA33476299
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
DOMET-IMPEX SRL (CUI 14949618)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.750 RON
Valoare atribuită
15.750 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.750 RON

din 15.750 RON estimat