Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare echipamente dotare parc pentru obiectivul de investitie: “DOTARE PARC, COMUNA BOITA

Număr anunț
DA33476330
Autoritate contractantă
Comuna Boita (Primaria Comunei Boita jud. Sibiu) (CUI 16343285)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.611 RON
Valoare atribuită
51.611 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.611 RON

din 51.611 RON estimat