Atribuită Cumpărare directă

UNITATE DE CONTROL DCU-DDV TV ARMONIA(UNITATE COMANDA MOTORAS INCHIDERE/DESCHIDERE USA URCARE)

Număr anunț
DA33476362
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
Furnizor / câștigător
DOMET-IMPEX SRL (CUI 14949618)
Cod CPV
30232700-1 · Unitate centrala de control (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat