Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizie/întretinere periodică la limita de kilometri/timp – autovehicul AB 07 WMS

Număr anunț
DA33476571
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
MECATRONICS SA (CUI 16994453)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.191,59 RON
Valoare atribuită
3.191,59 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.191,59 RON

din 3.191,59 RON estimat