Atribuită Cumpărare directă

Sac Saci menaj menajeri rezistenti 90 litri negru negri 70*90 70x90 70 x 90 10 bucati rola OK

Număr anunț
DA33477036
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat