Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP C7115A OEM HP LASERJET 1000 1200 1220 ORIGINAL

Număr anunț
DA33477069
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,93 RON
Valoare atribuită
268,93 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,93 RON

din 268,93 RON estimat