Atribuită Cumpărare directă

Statie tip Desktop, Intel core i7-12700 (12 cores/25mb/2.1 GHz to 4.8 GHz), 16 gb ddr4 3200 MHz,

Număr anunț
DA33477670
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura, Centrul Judetean Valcea (CUI 23082476)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.168,04 RON
Valoare atribuită
20.168,04 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
22.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.168,04 RON

din 20.168,04 RON estimat