Atribuită Cumpărare directă

Erbitux 5 mg/ml x 20 ml (Cetuximabum)

Număr anunț
DA33477755
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.141,10 RON
Valoare atribuită
20.141,10 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.141,10 RON

din 20.141,10 RON estimat