Atribuită
Cumpărare directă
Concert Cozmita Lascarache
- Număr anunț
- DA33478341
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
- Furnizor / câștigător
- II Boicu M Mihai (CUI 31724291)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.750 RON
- Valoare atribuită
- 9.750 RON
- Data publicării
- 16.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.