Atribuită Cumpărare directă

PAXETIN 20 mg X 30 COMPR. = NOLITERAX 10 mg/2,5mg X 30 COMPR

Număr anunț
DA33478641
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,40 RON
Valoare atribuită
277,40 RON
Data publicării
16.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,40 RON

din 277,40 RON estimat