Atribuită Cumpărare directă

mere

Număr anunț
DA33479062
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL MAGIC (CUI 29361984)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,10 RON
Valoare atribuită
170,10 RON
Data publicării
17.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,10 RON

din 170,10 RON estimat