Atribuită
Cumpărare directă
Pret redus***BILOBIL FORTE 80 mg cutie x 60 cps
- Număr anunț
- DA33480408
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,40 RON
- Valoare atribuită
- 197,40 RON
- Data publicării
- 19.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.