Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb multifunctionale - Comuna Gruiu

Număr anunț
DA33480976
Autoritate contractantă
Comuna Gruiu (CUI 5026273)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.728,37 RON
Valoare atribuită
39.728,37 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.728,37 RON

din 39.728,37 RON estimat