Atribuită Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA CARBOGAZOASA BORSEC STANCENI 2 LT. CO2 MIN 2500 MG. / LT -LIVRARE NATIONALA

Număr anunț
DA33481199
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860,40 RON
Valoare atribuită
860,40 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
19.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

860,40 RON

din 860,40 RON estimat