Atribuită Cumpărare directă

Robineti industriali corp plat si oval

Număr anunț
DA33482186
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
JAFAR ARMĂTURI SRL (CUI 19139256)
Cod CPV
42131270-9 · Vane de trecere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.761 RON
Valoare atribuită
9.761 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.761 RON

din 9.761 RON estimat