Atribuită Cumpărare directă

Bosch GWS 17-125 S - Polizor unghiular, 1700 W, 125 mm, turatie reglabila, maner antivibratii, turat

Număr anunț
DA33482598
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,79 RON
Valoare atribuită
674,79 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
21.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,79 RON

din 674,79 RON estimat