Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere utilaj-cilindru compactor terasier 18T, Inchiriere utilaj-autogreder HBM 19 Tone

Număr anunț
DA33484225
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
VECTOR IMPEX SRL (CUI 11042745)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.750 RON
Valoare atribuită
99.750 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.750 RON

din 99.750 RON estimat