Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA33485073
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.652,64 RON
Valoare atribuită
4.652,64 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.652,64 RON

din 4.652,64 RON estimat