Atribuită Cumpărare directă

legume fructe 1

Număr anunț
DA33485549
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
RUBINRO COM SERV SRL (CUI 5773783)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,93 RON
Valoare atribuită
844,93 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,93 RON

din 844,93 RON estimat