Atribuită Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA33486282
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
TOLDISAL SRL (CUI 2399464)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,89 RON
Valoare atribuită
746,89 RON
Data publicării
19.06.2023 00:00
Data finalizării
20.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,89 RON

din 746,89 RON estimat